💎️  Objektai emoji su jų reikšme

You are here.

Čia rasite visas dabartines "Whatsapp" ir "Facebook" objektai emoji bei jų reikšmės aprašymą. Smagiai pasinerkite į spalvingą emoji pasaulį!

💎️ Kategorija: Objektai

U+231A
Rankinis laikrodis emoji U+231A
⌚️  Rankinis laikrodis
Emocija ⌚ simbolizuoja rankinį laikrodį, kuris yra ir laikrodis, ir mados aksesuaras. Jį galima naudoti norint pabrėžti laiko valdymą ir punktualumą, pvz., susitikimų, terminų ar datų metu. Kasdieniame gyvenime laikrodis suvokiamas kaip statuso simbolis, priklausomai nuo prekės ženklo ir dizaino. Be to, emoji puikiai tinka vėlavimui ar skubumui nurodyti, pavyzdžiui, kartu su tokiomis žinutėmis kaip “Turiu paskubėti“ arba “Kada būsi? Galiausiai, jis sukelia nostalgiją, primindamas klasikinius analoginius laikrodžius, kurie išmaniųjų laikrodžių ir skaitmeninių prietaisų amžiuje tampa vis retesni.
U+1F4F1
Mobilusis telefonas emoji U+1F4F1
📱️  Mobilusis telefonas
“Atsiliepk telefonu!“ Emocija 📱 simbolizuoja bendravimą mobiliaisiais telefonais, kurie tapo neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Viena vertus, jis naudojamas artėjantiems skambučiams nurodyti arba priminti žmogui pasitikrinti telefoną. Kita vertus, emodži simbolizuoja naudojimąsi socialine žiniasklaida, žinučių programėlėmis ir nuotraukomis išmaniajame telefone. Be to, emoji gali būti užuomina į nuolatinio prieinamumo aspektą, kuris turi tiek teigiamą, tiek neigiamą poveikį mūsų savijautai. Plačiąja prasme emoji reiškia technologijas ir ryšį, kurie formuoja mūsų šiuolaikinį pasaulį. Galiausiai jis rodo, kad reikia skaitmeninės detoksikacijos arba sąmoningesnio požiūrio į technologijas.
U+1F4F2
Mobilusis telefonas su rodykle į dešinę kairėje U+1F4F2
📲️  Mobilusis telefonas su rodykle į dešinę kairėje
Emocija 📲 naudojama ne tik įeinantiems skambučiams, bet ir įvairiems pranešimams, pavyzdžiui, tekstinėms žinutėms ar programėlių perspėjimams, žymėti. Jis simbolizuoja visur esantį mobiliojo telefono vaidmenį mūsų kasdieniame gyvenime ir poreikį būti visada pasiekiamam. Kai kuriais atvejais emodži gali būti naudojamas išmaniuoju telefonu pranešti apie artėjantį pranešimą ar svarbų įvykį. Juo perteikiama, kaip svarbu nedelsiant reaguoti, nesvarbu, ar tai būtų atsiliepimas į skambutį, ar atsakymas į žinutę. Arba ji gali būti priminimas įkrauti telefoną arba atkreipti dėmesį į naujienas ir svarbią informaciją.
U+1F4BB
Nešiojamasis kompiuteris emoji U+1F4BB
💻️  Nešiojamasis kompiuteris
Šis emodži 💻 simbolizuoja nešiojamąjį kompiuterį, dažnai siejamą su darbu, studijomis ar su technologijomis susijusiomis temomis. Jį galima naudoti norint išreikšti poreikį atlikti užduotis arba dalyvauti projektuose, pavyzdžiui, “Dirbu prie ataskaitos“ arba “Atlieku tyrimus internete“. Emocija taip pat gali būti siejama su filmų, laidų ar kito medijos turinio transliavimu, kai ji naudojama poilsio kontekste. Panašiai jis siejamas su skaitmeniniu bendravimu, pavyzdžiui, elektroninių laiškų rašymu arba bendravimu socialiniuose tinkluose. Galiausiai emoji gali būti naudojamas norint išreikšti norą įsigyti naują nešiojamąjį kompiuterį arba atnaujinti turimą technologiją.