Simboliai emoji su jų reikšme

You are here.

Čia rasite visas dabartines "Whatsapp" ir "Facebook" simboliai emoji bei jų reikšmės aprašymą. Smagiai pasinerkite į spalvingą emoji pasaulį!

Kategorija: Simboliai

U+2764

Raudona širdis emoji U+2764
 Raudona širdis
Meilę ir prisirišimą išreiškia raudonos širdies emodži ❤. Romantiniuose santykiuose ji reiškia aistrą ir gilius jausmus. Tačiau ji taip pat gali išreikšti draugystę ar šeimos prieraišumą. Kasdieniame gyvenime ji dažnai naudojama dėkingumui ar dėkingumui išreikšti. Be to, ja parodomas entuziazmas, aistra arba pritarimas idėjai ar pasiūlymui. Socialinėje žiniasklaidoje ji dažnai naudojama teigiamam, emocingam pranešimų ar komentarų atspalviui pridėti. Nepriklausomai nuo konteksto, raudona širdis yra universalus gilių jausmų ir intymių santykių ženklas.

U+1F9E1

Oranžinė širdis emoji U+1F9E1
🧡  Oranžinė širdis
Oranžinė širdelė 🧡 yra universalus emodži, kurį galima naudoti įvairiuose kontekstuose. Ji simbolizuoja ir švelnią meilę, ir artimą draugystę, neperteikdama tokios pat aistros kaip klasikinė raudona širdis. Oranžinė širdis gali būti naudojama norint išreikšti šilumą ir rūpestį ne tokiu romantišku būdu, pavyzdžiui, tarp brolių ir seserų ar artimų draugų. Be to, ji reiškia pusiau nuoširdžią meilę arba poreikį santykiuose būti tik draugais. Galiausiai ji simbolizuoja mylinčius ir palaikančius santykius, kurie nebūtinai yra romantiški.

U+1F49B

Geltona širdis emoji U+1F49B
💛  Geltona širdis
Auksinė širdis. Geltona spalva simbolizuoja šilumą, ryškumą ir energiją, todėl geltona širdis 💛 dažnai siejama su teigiamais jausmais. Ji gali simbolizuoti besąlygišką meilę ir palaikymą draugystėje, nereiškiant romantiškų jausmų. Taip pat ji simbolizuoja laimę, ištikimybę ir nuoširdų prieraišumą. Be to, ji išreiškia dėkingumą ir įvertinimą žmogui, kuris jus palaiko sunkiomis akimirkomis. Šia prasme geltona širdis simbolizuoja sielos ir gilų ryšį, peržengiantį įprastas jausmų ribas.

U+1F49A

Žalia širdis emoji U+1F49A
💚  Žalia širdis
Žalia širdis emodži 💚 turi kelias reikšmes ir nurodo įvairius gyvenimo aspektus. Pavyzdžiui, ji gali simbolizuoti ekologinį mąstymą ir išreikšti norą elgtis ekologiškai. Ne tokiame romantiškame kontekste ji simbolizuoja draugystę ir solidarumą, norą parodyti kitam žmogui, kad esi šalia jo. Ji taip pat suprantama kaip pavydo ar susitaikymo išraiška santykių konfliktų metu. Galiausiai šis emodži naudojamas tokių švenčių, kaip Švento Patriko diena, kontekste, siekiant išreikšti meilę airių kultūrai.

U+1F499

Mėlyna širdis emoji U+1F499
💙  Mėlyna širdis
Visiškai tavimi pasitikiu! Kaip mėlyna širdis 💙, šis emoji dažnai reiškia gilius draugystės, ištikimybės ir lojalumo jausmus tarp žmonių. Kartu ji gali būti suprantama ir kaip abipusio pasitikėjimo bei paramos ženklas. Ji simbolizuoja meilę vandens sportui ir dėkingumą gamtai, ypač jūrai ir upėms. Be to, jis naudojamas kaip paramos autizmo supratimo iniciatyvoms simbolis, siekiant išreikšti solidarumą ir supratimą. Ne tokiame asmeniniame kontekste prekių ženklai mėlyną širdį naudoja teigiamoms emocijoms skleisti, nesileisdami į romantiškas ar aistringas asociacijas.

U+1FA75

Šviesiai mėlyna širdis emoji U+1FA75
🩵  Šviesiai mėlyna širdis
Šviesiai mėlyna širdis 🩵 simbolizuoja ypatingą draugiškumu ir nuoširdžiu dėkingumu pagrįstą prieraišumo formą. Ši emodži spinduliuoja ramybę ir taiką ir idealiai tinka teigiamiems jausmams tarp draugų ir šeimos narių išreikšti. Šviesiai mėlyna spalva taip pat siejama su linksmumu ir optimizmu ir naudojama šioms nuotaikoms išreikšti. Kai kuriais atvejais šviesiai mėlyna širdis simbolizuoja jūrą arba dangų, todėl tam tikruose kontekstuose jai suteikiama gilesnė prasmė.

🔍 Emodži detektyvai iškviesti! Atrandate naujus emoji ar ieškote prasmės?

Ar norite būti informuoti? Jūsų el. paštas nebus dalijamas! 🤫